Neváhal skočit do zátoky plné krokodýlů

22.03.2017 22:27

Osmnáctiletý Australan Lee De Paauw se stal obětí lásky. Aby Sophie Patersonové, mladé turistice z Británie, dokázal vážnost svých citů, neváhal skočit do zátoky plné krokodýlů.  Jakmile to udělal, pustil se do něj krvelačný predátor.

  Podle slov Leeho udělal sebevražedný pokus "pro krásnou turistku". Sophie, do které se Lee zamiloval, zpočátku netušila, že se do mladíka ve vodě opravdu zakousne nebezpečný krokodýl. Incident se odehrál během rande dvou mladých lidí, když chtěl teenager dívku ohromit.

  Zubatý plaz se pustil do mladíkově ruce a plánoval si z něj udělat kořist. Lee měl ale štěstí a z jeho sevření se vysvobodil. Turistka mladíkovi natolik pomútila smysly, že se do ní bezhlavě zamiloval. Navzdory velké snaze mladého muže se však pro australská média slečna vyjádřila, že nechat se napadnout zvířetem nepovažuje za ten správný způsob, jak získat pozornost ženy.

Chtěl dokázat lásku mladé

Chtěl dokázat lásku mladé

  Podle Sophie to byl hrozný zážitek. Lee se během jejich rande začal chvástat a tvrdil, že je nepravděpodobné, že by ho krokodýl sežral. A tak skočil do zátoky, aby teorii ověřil v praxi. Vtom ho však zvíře sevřelo v mocných čelistech a odtáhlo asi šest metrů dál. Lee se zachránil, když bestii udeřil do obličejové části a zaútočil na její oči. Jen díky tomu mohl vyjít mladík s rozdrcenou rukou z vody živý.