Investiční peněženka Arbolet.net

Co je Arbolet?

  Arbolet.net je investiční kryptoměnový projekt, který vznikl z dříve uzavřené verze ARBX (S Cape Townskými ARBX se jedná o shodu jmen). Skupina Arbolet pracuje s Bitcoinem už od roku 2011.

Podstatné je, že rokem 2015 vstoupily Arbolet stránky na běžně dostupný web s novou grafikou, optimalizovaným uživatelským rozhraním a rozhodnutím provozovat revoluční službu, kde v konečném důsledku nejde jenom o peníze.

V ČR jediná Bitcoinová peněženka

 Po fůzi koncem minulého roku se součástí Arboletu stala konkurenční, v České republice první BTCbitcoinová.cz peneženka. Bývalí členové této peněženky v současnosti vstupují do Arboletu, rozšiřují řady komunity a postupně zjišťují, jak má taková služba vypadat.

 Nyní by mohli i ti malověrní pochopit a uznat, že to celé myslíme velmi vážně a ve snaze při osvětě alternativních kryptoměn v naší zemi neustaneme... Děkujeme všem, kteří nám v minulém roce pomáhali a podíleli se s námi na tvorbě největší kryptoměnové služby v České republice.

Registrace

Měna proti systému, která neustále roste

  Jelikož bitcoinů bude existovat maximálně 21 milionů, jedná se o měnu, se kterou si vlády nebudou moci zahrávat tak, jako například prostřednictvím centrálních bank tisknou nové bankovky a vytvářejí další virtuální nuly v bankovních ústavech. Víte, že se dnes jednoduše tisknou peníze nepodložené reálným základem?

Bitcoin – nové zlato?

 V dobách krizí lidé ukrývali svůj majetek do zlata, protože peníze při nestabilním trhu neměly hodnotu. Nechceme říkat, že bitcoin bude nové zlato, ale jistá podobnost tu je. Zlata je omezené množství, Bitcoinů také. Zlato je těžké uschovat, Bitcoin si můžete schovat ve své hlavě, nebo na flash disku. Inu, jenom budoucnost nám ukáže, jaký instrument bude, jak ekonomové říkají, mít roli uchovatele hodnoty.

Anonymní

 Děsí Vás představa, že vláda, Mastercard, Visa, zaměstnanci banky, Facebooku nebo „proaktivní“ úředníci mohou zjistit, co obědváte, kde se pohybujete nebo co dělají Vaše děti? Nejste sami. Chránit si své soukromí je přirozeným instinktem každého z nás. Nikdo by si nepřál, aby o něm byly soukromé informace na internetu veřejné, ale málokdo se tak skutečně chová. Soukromí je jen jedno a je na každém, jestli si ho chce uchránit.

Zajímavost: Na světě je asi 7,5 miliardy lidí, to je asi 357x více, než kolik Bitcoinů kdy bude existovat.

Zneužívání osobních údajů

 Už se vám někdy stalo, že vám volalo neznámé číslo s nabídkou úžasných ultra výhodných produktů či služeb? Jak zjistili na mě kontakt? Osobní data představují v internetové době velmi cenný obchodní artikl. Přeprodání každého kontaktu hned několika různým reklamním agenturám je každodenní praxí. Přitom stačí málo a nesvěřovat své data každému, kdo si o ně požádá.

Je nejrozšířenější

 Momentálně neexistuje rozšířenější anonymní alternativní měna, než-li je Bitcoin. Bitcoin účet si může založit naprosto každý. Co k tomu potřebujete? K vytvoření bitcoinové peněženky stačí pouze emailová adresa a heslo, následně můžete posílat kamkoliv, kdykoliv a kolik chcete, bez žádných omezení.

Odpověď na pomalé banky

  Už jste se někdy zamýšleli, co dělají v bankách, že přepsání pár jedniček a nul trvá den a to nemluvíme o mezinárodních platbách? Příčinou jsou jenom banky samotné, nedokážou se přizpůsobit modernějším technologiím. Dnešní svět umožňuje převody v rámci vteřin, nikoliv dnů. Bitcoin platbu je možné provést téměř okamžitě.

 

A jaké jsou základní cíle Arboletu?

 Vytvořit tu nejinformovanější, nejpočetnější, nejzapálenější, zkrátka tu nejlepší komunitu kolem kryptoanarchistických idejí, kryptoměn a moderních finančních technologiích. Konkrétněji v našich projektech.

Naši práci nejlépe vystihuje následující úryvek tzv. Členského manifestu:

  • Dělejte aktivní osvětu mezi svými přáteli, známými, rodinou. Názor, že vypadáte jako exot, že někomu radíte místo běžné měny Bitcoin (BTC), bude panovat zase jenom do té doby, než začne mezi lidmi vypadat jako exot ten, který o tom ještě nic neví a nevyužívá toho.

  • Hrajete si s obrázky, nebo dokonce videi? Začněte je zpracovávat tématicky a umísťujte je na internet. Lidi mají rádi obrázky a snadno utkví v paměti. Rádi Vás správně nasměrujeme a v činnosti podpoříme.

  • Téma BTC vás baví a chcete na toto téma zpracovávat články. Žádný problém. Zařídíme Vám redaktorský přístup a můžete začít přispívat s dalšími redaktory do zajímavostí. Nikde jste s takovým systémem nepracovali? Redakce je udělána tak, že ji obslouží i malé dítě. Jestliže se osvědčíte, tak můžete převzít celý vlastní projekt.

  • Umíte anglicky a máte volných několik hodin týdně. No super. Plno lidí neumí. Tak jim články překládejte. Vy se něco naučíte, oni se něco naučí. WIN-WIN a finanční support je od nás samozřejmostí.

  • Arboletu věříte? Tak jestli víte proč, tak se nás zastaňte, až se zase spustí salva nenávisti o podvodech a podobné nactiutrhačské a pomlouvačné akce od lidí, kteří o nás zatím neví prakticky nic. Našim záměr ale není neplodná hádka, ale oboustranné pochopení.

  • Banky a státní aparát vás mimořádně zklamaly? Nejste první ani poslední. Co ale být první, kdo proti nim založí web a popíše tu špínu a pravidelně jim bude znepříjemňovat klidný spánek?

  • Exekuce na krku, nebo své bance nevěříte? Proč tam tedy máte finance? Ze zvyku? Tady se s nimi alespoň pracuje. Tam se tak maximálně rozeberou na poplatcích apod. Zatím jsme Vás našimi úmysly nepřesvědčili? Chápeme. Čím Vás ale přesvědčily ty banky? No nic, běžný blockchain účet to přeci jistí.

Registrujte se