Eva pomáhá

Finanční poradenství, investice, úspory

  Neorientujete se v široké škále pojištění a finančních produktů, které náš trh nabízí, a potřebujete poradit, jaký produkt je pro Vás nejvýhodnější? Chcete ušetřit na bankovních poplatcích nebo výhodně investovat? Pak využijte služeb finančního poradce z Broker Consulting.

Služby jsou bezplatné!!!!.Provedu analýzu všech důležitých dat (hospodaření domácnosti, příjem, stávající finanční produkty apod.) a na základě této analýzy Vám představím OK finanční plán. Zjistíte, kde a kolik můžete ušetřit a také jak nejlépe a nejrychleji dosáhnete stanovených finančních cílů. V návaznosti na výstup finanční analýzy Vám můžu zprostředkovat produkty téměř všech finančních ústavů v ČR.

Životní pojištění

  Pokud Vás zajímají možnosti zabezpečení Vás nebo Vaší rodiny v případě nenadálé události, můžu Vám nabídnout výhodné životní pojištění, dělám pro všechny pojišťovny, domlouvám pro své klienty nejlepší ceny za nejlepších podmínek a jsem nezávislá. Oproti jiným nabízím výhodnější ceny a pojištění. Díky našemu životnímu pojištění si můžete užívat jistotu životního standardu Vás i Vaší rodiny a nestrachovat se například o splácení hypotéky. Více informací o pojištění Vám sdělím

Proč si vybrat mě?

  S mou pomocí se Vám podaří snížit finanční náklady, snížit nebo zcela zrušit bankovní poplatky, čímž získáte peníze navíc a nebude Vás to stát ani korunu.

NepreferujI konkrétní banku ani pojišťovnu, vždy přihlížím k aktuální nabídce finančních ústavů a klientům nabízím produkty, které jsou pro ně aktuálně nejvýhodnější.

Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo plánuje rodinu, mohu mu poradit jak získat 160000 k porodu!

Dluhy

  Nabízím i hypotéky (umím je i pod 2%) a refinancování, optimalizaci dluhů. Tak, že klient platí výrazně méně, výrazně kratší dobu, či stejnou částku po stejnou dobu, a má peníze navíc (rekonstrukce koupelen, atd.)

                   

 

 

 

 

Mgr.Bc.Eva Křížová, DiS.   

Broker Consulting, a.s.      
manažer/konzultant senior
Finanční konzultant
a realitní specialista

Broker Consulting, a.s.

Dobrovského 1, 682 01 Vyškov 
mobil: 778 010 333
e-mail:
 
eva.krizova@bcas.cz
www.okrealitnisluzby.cz, www.bcas.cz

https://www.evakrizova.penizenavic.cz